زندگی نامه برنادت سوبيرو

برنادت در لوردز    قسمت اول

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اين بيوگرافي برنادت مقدس است دختري كه در سن 14 سالگي 18 مرتبه مريم عذرا را در غار ماسابي رويت كرد . او در سن 35 سالگي دار فاني را وداع گفت . و در صومعه اي به خاك سپرده شد . پس از سي سال از مرگش نبش قبر شد . با كمال شگفتي بدن اين راهبه كاملا سالم و پاك مانده بود و الان در يك تابوت شيشه اي نگهداري مي شود

 

بله لورد مقدس توبه مقدس فقر مقدس. برنادت سوبيرو  در 7 ژانويه سال 1844 ميلادي در زمان كاميابي و خوشبختي خانواده اش ديده به جهان گشود . والدين و خواهر و برادرهاي كوچكترش در يك محيطي آكنده از عشق و محبتي عميق و صميميت و فداكاري نسبت به هم زندگي مي كردند . و كانون خانوادگي گرمي داشتند . در هر حال روزگار سخت براي كشاورزي فرانسه به زودي فرا رسيد و تازه  بدتر از آن يك سلسله از بد اقبالي هايي كه ظاهرا بي پايان بود براي خانواده سوبيرو فرا رسيد . زمان آزمايش الهي فرا رسيده بود .و حالا بود كه برنادت و خانواده اش معني سرسپردگي مطلق نسبت به هم را درك مي كردند . خانوداه سوبيرو روز به روز نسبت به هم مهربان تر و نزديك تر مي شدند . و مي دانستند كه در اين دنيا فقط همديگر را دارند و بس .

در اوج لاعلاجي و بيماري و فقر، بزرگترين فرزند خانواده سوبيروز در سن چهارده سالگي شروع كرد به رويت هاي عجيب و غريب و تصاوير اسرار آميزي را رويت مي كرد. سادگي و صداقت برنادت خود دليل محكمي بود بر صدق ادعايش و الهامات و رويتهاي شگفت انگيزش .

تمام ناحيه به خاطر وقايع و حوادث به وجود آمده در يك شور و همهمه و غوغاي عجيبي بود .ظهور مريم مقدس فقط براي 6 ماه به طول انجاميد اما مشكلات خانواده سوبيرو تمامي نداشت و  از‌ آن پس روي آسايش به خود نديد. خانواده سوبيروز در خلال مدت ظهورات مريم مقدس و پس از آن همينطور كه بداقبالي ها و فلاكتهاي بيشتري را متحمل مي شدند ، نسبت به هم نزديك تر و مهربان تر مي شدند. و پشتيبان و ياور هم بودند .  اتفاقات لورد و معجزه مريم مقدس فقط مشكلات و مسائل برنادت و خانواده اش را بزرگتر كرد و آنها از جانب قدرتها و افراد با نفوذي  كه اعتقادي نداشتند بسيار در تنگنا و رنج و عذاب بودند. و سخت مورد بازخواست و محاكمه قرار مي گرفتند . و مدام در تنش و استرس قرار داشتند . و هرگز روي خوشي نديدند .

/ 0 نظر / 203 بازدید